X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Likwidacja szkód - SIGNAL IDUNA ŻYCIE

Szkoda w SIGNAL IDUNA ŻYCIE? Znajdź centrum likwidacji szkód:

Ubezpieczenie kosztów leczenia

SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.,

Biuro Szkód i Świadczeń

ul. Przyokopowa 31,

01-208 Warszawa;

 

tel. 0 22 505 61 60

 

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej

Grupowe ubezpieczenie na życie - Multiochrona

Ubezpieczenie bagażu podróżnego / sprzętu sportowego

SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.,

Biuro Szkód i Świadczeń

ul. Przyokopowa 31,

01-208 Warszawa;

 

+48 22 50 56 160

+48 22 864 55 26

fax: +48 22 575 95 75

 

Ubezpieczenie kosztów imprezy turystycznej

 

Gdy Twoje zgłoszenie dotyczy szkody turystycznej lub majątkowej, zadzwoń na Infolinię:.

Infolinia dotycząca likwidacji szkód turystycznych i i majątkowych jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 8:30 do 17:00.

Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.